Express Heroes vs el12

Express Heroes
1 - 4
el12

Rywalizacja pomiędzy Express Heroes a el12 zapowiadała się jako pojedynek drużyn, które w poprzedniej kolejce spotkań 1 Ligi Sportowej Ligi Firm poniosły porażki. Gracze rozstawieni jako gospodarze, przed tygodniem podejmowali drużynę Keywords Studios. Zawodnicy Express Heroes ulegli wówczas swoim przeciwnikom w stosunku 3:4, co był dla nich pierwszą przegraną w sezonie jesiennym. Natomiast goście w swojej poprzedniej konfrontacji, mierzyli się z ekipą Bank MBS Mikołów. Piłkarze el12 przegrali tamten mecz 9:6, większość bramek tracąc w drugiej części gry. Początek tej rywalizacji był bardzo wyrównany. W pierwszej fazie spotkania obie ekipy stwarzały sobie okazje strzeleckie, jednak górą w pojedynkach z napastnikami byli bramkarze. Na pierwszego gola przyszło nam poczekać do 16 minuty, kiedy to zawodnik Express Heroes – Dmytro Avramenko zdobył bramkę na 1:0. Jak się później okazało, było to jedyne trafienie jakie oglądaliśmy przed przerwą i przy zmianie stron to gospodarze minimalnie prowadzili. Jednakże w drugiej odsłonie, do odrabiania strat zabrali się goście. W 26 minucie Karol Kroczek zdobył gola na 1:1, a kilka chwil później Tomasz Matysek wyprowadził drużynę el12 na prowadzenie. Choć gospodarze starali się doprowadzić do ponownego wyrównania w tym meczu, to tego wieczoru gole zdobywali już tylko gracze gości. Ostatecznie zespół Express Heroes uległ el12 w stosunku 1:4, przegrywając drugą konfrontację z rzędu.