TDJ Estate vs TPG

TDJ Estate
3 - 6
TPG

Gracze TDJ Estate rozegrali w tym sezonie mniej meczów od swojego rywala, a jednak byli wyżej w tabeli, bowiem w dwóch spotkaniach wywalczyli komplet punktów, podczas gdy TPG rozpoczęło rozgrywki w kratkę, notując jedną wygraną i dwie porażki. Faworyta można było zatem upatrywać w formalnych gospodarzach, ale nie udało się im się przedłużyć zwycięskiej serii. Pierwsza połowa zwiastowała jednak co innego. TDJ Estate, choć pierwsze straciło gola, po pierwszej połowie miało jednobramkową zaliczkę. Druga część spotkania odmieniła losy meczu. Gracze TPG szybko odzyskali prowadzenie i mimo iż później stracili pechowego, samobójczego gola, to ostatnie słowo ponownie należało do nich. Ostatecznie TDJ Estate ponieśli pierwszą porażkę w sezonie, ulegając rywalom 3:6.