Keywords Studios vs Bank MBS Mikołów

Keywords Studios
2 - 7
Bank MBS Mikołów

Faworytami do zwycięstwa w spotkaniu pomiędzy Keywords Studios a Bank MBS Mikołów, byli gracze rozstawieni w roli gości. Zawodnicy z Mikołowa przystępowali do tego pojedynku z kompletem wygranych na koncie, w ostatnim meczu pokonując zespół PACCOR 7:3. Natomiast gospodarze po porażce na inaugurację, przed tygodniem sięgnęli już po 3 punkty, wygrywając z ekipą Habasit 12:4. Rywalizacja w tym starciu zdecydowanie lepiej rozpoczęła się dla graczy gości. Zawodnicy Bank MBS Mikołów wyszli na prowadzenie już w 5 minucie, a z gola cieszył się Kamil Adamczyk. Natomiast po upływie kilku chwil goście podwyższyli wynik, a tym razem do siatki rywali trafił Marcel Adamczyk. Jednakże tuż przed przerwą, piłkarze Keywords Studios zdołali odpowiedzieć przeciwnikom i przy zmianie stron widniał rezultat 1:2. Choć pierwsza odsłona była dość wyrównana, to po przerwie inicjatywę na placu gry zdecydowanie przejęli goście. Zawodnicy z Mikołowa w drugich 20 minutach zdobyli 5 bramek, znacząco przewyższając rywali. Choć gracze Keywords Studios w końcówce zdołali strzelić jeszcze jednego gola, to było to zbyt mało, aby tego wieczoru powalczyć o punkty z dobrze dysponowanymi przeciwnikami. Ostatecznie ekipa Keywords Studios uległa drużynie Bank MBS Mikołów 2:7.