BetaMed SA vs Express Heroes

BetaMed SA
0 - 8
Express Heroes

W lepszej sytuacji przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy BetaMed SA a Express Heroes, znajdowali się gracze rozstawieni jako goście. Przed tygodniem zawodnicy Express Heroes podejmowali ekipę 4 ECO Prestige. Goście pokonali wówczas swoich przeciwników 6:3, co było dla nich drugim zwycięstwem z rzędu. Natomiast gospodarze przystępowali do tej rywalizacji, mając na koncie 3 „oczka”. W swoim poprzednim pojedynku piłkarze BetaMed SA, ulegli zespołowi el12 w stosunku 2:3. Rywalizacja w tym meczu rozpoczęła się od zdecydowanej przewagi graczy Express Heroes. Goście wyszli na prowadzenie już w 2 minucie, po bramce którą zdobył Vitalii Pshenychnyi, natomiast już 60 sekund później Andrii Makoshko doprowadził do wyniku 0:2. Przed przerwą zawodnicy Express Heroes zdołali strzelić jeszcze jedną bramkę i przy zmianie stron mieli bezpieczną przewagę. W drugiej odsłonie obraz gry na murawie się nie zmienił. Goście dokładali na swoje konto kolejne trafienia, natomiast gospodarze pomimo starań, nie byli w stanie pokonać bramkarza przeciwników. Ostatecznie zespół BetaMed SA, musiał uznać wyższość drużyny Express Heroes, ulegając przeciwnikom w rozmiarach 0:8. Dzięki tej wygranej, goście zajęli pozycję lidera tabeli 1 Ligi Sportowej Ligi Firm.