Habasit
1 - 15

1Łukasz Wołczyk 8'
17Michał Gembara 8', 25', 40'
15', 29', 33', 35', 37'
9Łukasz Ziaja 10', 28', 37'
38'
10Paweł Ziaja 13', 24', 29', 33', 35', 38'
10', 25', 28'
6Kamil Gabrysiewicz 15', 21'
13', 40'
0Łukasz Gaik 11'
21'
  15 13

Jeżeli ktoś miałby wskazać drużynę, która pokazała się najlepiej w tej kolejce, to z pewnością wiele głosów padłoby na 4 ECO Prestige. Podręcznikowo wykorzystywali oni każdą stworzoną sytuację, zamieniając ją na bramkę, a czym bliżej końca meczu, tym wydawało się, że w ich wykonaniu jest to dziecinnie proste. Habasit przez pierwsze 8 minut skutecznie się bronił, w pierwszej połowie nawet zdołał nawiązać walkę strzelając gola, jednak po pierwszej bramce nastąpił grad strzałów, którego niestety nie potrafili odeprzeć. Gospodarze widząc rozmiary porażki opadli z sił i chęci, w drugiej połowie pozwalając graczom 4 ECO Prestige na absolutną dominację na boisku. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem aż 1:15, co tylko potwierdza dobrą dyspozycję 4 ECO Prestige, ich determinację oraz niesamowicie skuteczny ciąg na bramkę.