Prestige vs Habasit

2 - 3
Habasit

Mecz pomiędzy zespołami Prestige a Habasit zapowiadał się jako spotkanie drużyn, które w tym sezonie Sportowej Ligi Firm nie osiągają dobrych rezultatów. Zarówno gospodarze jak i ekipa rozstawiona w tym pojedynku w roli gości, zgromadziły dotychczas na swoich kontach po 3 punkty, zajmując miejsca w dolnej części tabeli. Ten mecz był zatem doskonałą okazją do tego, aby któraś z ekip podreperowała swój ligowy dorobek. Rywalizacja rozpoczęła się od dość wyrównanej gry obu drużyn. W grze zarówno Prestige, jak i Habasit widać było przede wszystkim chęć nie stracenia szybkiej bramki, która mogłaby uskrzydlić przeciwników. Pierwszy gol w tej konfrontacji padł w dopiero w 10 minucie, a trafienie dla gospodarzy zaliczył Adrian Prażmo. Jednak już 4 minuty później gracze gości doprowadzili do remisu 1:1, po golu autorstwa Adriana Bagińskiego. Do końca pierwszej połowy spotkanie pozostawało na styku, jednak wynik nie uległ już zmianie. Drugie 20 minut ponowie rozpoczęło się od odpowiedzialnej gry obu ekip. Jednak już po upływie 6 minut od wznowienia gry, na prowadzenie wyszli zawodnicy Habasit, po bramce zdobytej przez Michała Szczypę. Piłkarze Prestige nie dali jednak za wygraną i już po zaledwie 2 minutach doprowadzili do ponownego remisu. Ostatnie słowo należało w tym spotkaniu jednak do graczy gości, którzy zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Ostatecznie Prestige przegrał z Habasit 2:3. Dzięki tej wygranej goście awansowali na 7 miejsce w ligowej tabeli.