PACCOR vs el12

PACCOR
1 - 5
el12

Faworytem do zwycięstwa w starciu pomiędzy PACCOR a el12, przed rozpoczęciem rywalizacji na murawie, była ekipa rozstawiona w roli gościa. Zawodnicy el12 przystępowali do tego meczu mając na koncie 4 punkty, wywalczone w dwóch pierwszych kolejkach obecnego sezonu. Przed tygodniem goście pokonali drużynę BetaMed SA w stosunku 3:2, wygraną zapewniając sobie w drugiej części meczu. Natomiast gospodarze jak dotąd, nie zdołali jeszcze sięgnąć po punkty w rundzie jesiennej. W poprzedniej konfrontacji piłkarze PACCOR, ulegli zespołowi Bank MBS Mikołów 3:7, co było ich drugą porażką z rzędu. Rywalizacja lepiej rozpoczęła się dla zawodników gospodarzy. Już w 6 minucie Henryk Szymański zdobył gola dla PACCOR i to zawodnicy występujący w zielonych strojach wyszli na prowadzenie. Jednakże wraz z upływem czasu pierwszej połowy, coraz większą przewagę na placu gry zaczęli osiągać goście. Zawodnicy el12 w 16 minucie strzelili bramkę wyrównującą, a tuż przed zmianą stron zaliczyli drugie trafienie, którego autorem był Piotr Danielski. W drugiej odsłonie goście kontynuowali swoją dobrą grę w ofensywie. W 27 minucie Karol Kroczek podwyższył prowadzenie dla el12, a w kolejnych dwóch akcjach ten sam zawodnik zdołał skompletować hat tricka. Choć zawodnicy PACCOR starali się odpowiedzieć swoim przeciwnikom, to jednak tego wieczoru nie byli w stanie nawiązać równej walki z rywalami. Ostatecznie gospodarze ulegli ekipie el12 1:5, nadal pozostając bez zdobyczy punktowej w rundzie jesiennej 1 Ligi.