TDJ Estate vs Handlog

TDJ Estate
4 - 2
Handlog

Rozgrywki 2 ligowe wystartowały pełną parą. Po zwycięstwie w 1 kolejce, zespół Handlog podchodził do starcia w bardzo pozytywnych nastrojach. Ich rywalem była drużyna TDJ Estate, dla której było to pierwsze spotkanie w obecnych rozgrywkach. TDJ Estate mocno zaskoczyli rywala, ponieważ już w 4 minucie wyszli na prowadzenie 2-0. Zaskoczeni zawodnicy Handlog, obudzili się dopiero w 10 minucie przy stanie 4-0. Udało im się zdobyć bramkę kontaktową i do przerwy widniał wynik 4-1. Druga połowa to liczne próby odrabiania strat przez Handlog. Jednak tylko jedna z tych prób, została uskuteczniona zdobyczą bramkową. Przy wyniku 4-2 to TDJ kontrolowali końcówkę spotkania i utrzymali ten rezultat do końca meczu. Było to bardzo dobre rozpoczęcie sezonu w ich wykonaniu.