Leo Group Logistics vs Saint-Gobain Sekurit

Leo Group Logistics
0 - 11
Saint-Gobain Sekurit

Konfrontacja pomiędzy Leo Group Logistics a Saint Gobain Sekurit, przed rozpoczęciem boiskowej rywalizacji, pozostawała dużą niewiadomą. Gracze rozstawieni jako gospodarze, tym meczem debiutowali w rozgrywkach Sportowej Ligi Firm i trudno było przewidzieć jak zaprezentują się na inaugurację rozgrywek. Natomiast goście przed tygodniem, w swoim pierwszym meczu w rundzie jesiennej podejmowali ekipę MRW. Zawodnicy Saint Gobain Sekurit pokonali wówczas przeciwników 7:2, większość bramek zdobywając w drugiej części gry. Spotkanie od samego początku dużo lepiej ułożyło się dla piłkarzy gości. Gracze Saint Gobain Sekurit otworzyli wynik tej konfrontacji już w 2 minucie, a na listę strzelców wpisał się Szymon Siemaszko. Natomiast już 180 sekund później było 0:2, a tym razem z trafienia cieszył się Marcin Szemla. Przed przerwą goście zdołali zdobyć jeszcze dwie bramki i przy zmianie stron widniał wynik 0:4. Choć w drugiej połowie zawodnicy Leo Group Logistics starali się nawiązać walkę z drużyną przeciwną, to nie byli jednak w stanie przeciwstawić się sile ofensywnej gości. W drugich 20 minutach zawodnicy Saint Gobain Sekurit kontynuowali swoją znakomitą grę ofensywną, dokładając na swoje konto kolejne trafienia. Ostatecznie ekipa Leo Group Logistics w swoim debiucie w Sportowej Lidze Firm, uległa gościom w rozmiarach 0:11. Natomiast drużyna Saint Gobain Sekurit tą wygraną zapewniła sobie pozycję Lidera 2 Ligi.