OTCF vs Raben Logistics Ruda Śląska

OTCF
2 - 3
Raben Logistics Ruda Śląska

Przed rozpoczęciem rywalizacji w pojedynku pomiędzy OTCF a Raben Logistics Ruda Śląska, forma obu ekip pozostawała dużą niewiadomą. Zawodnicy rozstawieni jako gospodarze, poprzednie rozgrywki 2 Ligi Sportowej Ligi Firm zakończyli na ostatniej pozycji w stawce, mając w dorobku 3 punkty. Natomiast goście tym meczem powracali w struktury SLF, po ponad trzyletniej przerwie. W swojej ostatniej rundzie, a więc sezonie zimowym 2020 goście występowali w rozgrywkach Ekstraklasy, które zakończyli wówczas na 6 lokacie. Pierwsza połowa tego starcia stała pod znakiem sporej liczby szans na bramki i wielu zmarnowanych okazji. Oba zespoły, choć prezentowały ofensywny styl gry, nie były w stanie w pierwszych 20 minutach pokonać bramkarza przeciwników. Tak więc przy zmianie stron widniał wynik 0:0. Impas strzelecki już na początku drugiej odsłony przełamali zawodnicy OTCF, a z trafienia w 22 minucie cieszył się Mateusz Kowalski. Natomiast już 60 sekund później było 2:0, po bramce którą strzelił Marcin Tomeczek. Jednak wraz z upływem czasu po przerwie, to zawodnicy Raben Logistics zaczęli przejmować inicjatywę na placu gry. Najpierw w 35 minucie gola kontaktowego dla gości zdobył Daniel Kostros, a kilka chwil później do remisu doprowadził Tomasz Jaworski. Gdy wydawało się, że ta rywalizacja zakończy się podziałem punktów, to gracze z Rudy Śląskiej ostatecznie przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W 40 minucie bramkę dla gości zdobył Tomasz Szot, dając wygraną swojej ekipie.