19'
5Abrelalt Karmadan 7'
15', 24', 25', 29'
  12 11

Rywalizacja pomiędzy Keywords Studios a Habasit zapowiadała się jako pojedynek zespołów, które poniosły porażki w kolejce otwierające rywalizację w sezonie jesiennym Sportowej Ligi Firm. Zawodnicy rozstawieni jako gospodarze, na inaugurację ulegli ekipie BetaMed SA w stosunku 3:5, natomiast goście musieli uznać wyższość zespołu Bank MBS Mikołów, ponosząc porażkę 3:12. Tak więc oba zespoły były bardzo zmotywowane do tego, aby zrehabilitować się już w tym starciu. Mecz rozpoczął się od lepszej gry zespołu Keywords Studios. Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 6 minucie, po golu którego zdobył Diego Largo Vega, natomiast 60 sekund później było już 2:0, a z trafienia cieszył się Abrelalt Karmadan. Choć w 8 minucie goście zdołali strzelić gola kontaktowego, to w dalszej części pierwszej odsłony do siatki trafili już tylko gospodarze. Po bardzo skutecznej grze w ataku, przy zmianie stron piłkarze Keywords Studios prowadzili 6:1. Po przerwie obraz gry na murawie się nie zmienił. Grę kontrolowali gospodarze, a zawodnicy Habasit starali się co jakiś czas odpowiadać ofensywną akcją. Ostatecznie po obfitej w trafienia końcówce spotkania, zespół Keywords Studios pokonał Habasit 12:4, sięgając po swój pierwszy komplet punktów w rundzie jesiennej 1 Ligi SLF.