ArchiDoc vs Capgemini

ArchiDoc
4 - 5

Spotkanie pomiędzy ArchiDoc a Capgemini zapowiadało się jako starcie zespołów, które na inaugurację sezonu jesiennego Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, nie zdołały wywalczyć kompletu punktów. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, w swoim poprzednim meczu rywalizowali z ekipą Novichem. Zawodnicy ArchiDoc zremisowali tamtą konfrontację 2:2, wypuszczając z rąk dwubramkowe prowadzenie. Natomiast goście przed tygodniem, podejmowali drużynę Netology. Piłkarze Capgemini ulegli wówczas przeciwnikom w stosunku 1:2, jedynego gola zdobywając w pierwszej części meczu. Spotkanie lepiej rozpoczęło się dla zawodników gości. Gracze Capgemini wyszli na prowadzenie już w 5 minucie, a z gola cieszył się Abdelkader Lattafi. Jednakże gospodarze zdołali dość szybko odpowiedzieć rywalom, a bramkę na 1:1 w 11 minucie zdobył Tomasz Krotofil. Po trafieniu wyrównującym znów do ofensywy przeszli goście, a dwa gole dla Capgemini zdobył Wisdom Oghenetega Ufuoma. Natomiast zawodnicy ArchiDoc zdołali odpowiedzieć przeciwnikom przed przerwą jeszcze jednym trafieniem i przy zmianie stron widniał wynik 2:3. Drugą połowę zdecydowanie lepiej rozpoczęli goście. Zawodnicy Capgemini byli konkretniejsi w swoich atakach, co przyniosło im kolejne bramki w 25 oraz 34 minucie. Gdy wydawało się, że końcówka tego meczu nie przyniesie już większych emocji, wówczas do ofensywy ruszyli gospodarze. Piłkarze ArchiDoc zdołali strzelić przeciwnikom jeszcze 2 bramki, jednak nie starczyło im już czasu, aby doprowadzić do wyrównania. Ostatecznie gospodarze ulegli ekipie Capgemini 4:5, nadal pozostając bez wygranej w tym sezonie.