Express Heroes vs DRiV Gliwice+

Express Heroes
9 - 3
DRiV Gliwice+

Spotkanie pomiędzy Express Heroes a DRiV Gliwice+ zapowiadało się bardzo interesująco. Trudno było wyłonić jednoznacznego faworyta. Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze i szybko wyszli na jednobramkowe prowadzenie. Byli tego dnia bardzo zgrani, dużo gry z pierwszej piłki, co przekładało się na dogodne sytuacje bramkowe. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:0. Goście nie potrafili znaleźć odpowiedzi na ich defensywę. Zmieniło się to w drugiej części meczu, wysoki pressing i chęć odrabiania strat poskutkowała golem już 3 minuty po wznowieniu gry. Jednak po krótkiej chwili nastąpiła odpowiedź gospodarzy. Zespoły ostrzeliwały się naprzemiennie doprowadzając do wyniku 6:3. Goście bardzo ambitnie walczyli do ostatnich minut o poprawę rezultatu, ale tego dnia musieli uznać wyższość rywali. Zawodnicy Express Heroes potwierdzili świetną dyspozycje strzelając trzy bramki w końcówce, co ustaliło wynik spotkania na 9:3. Po tym zwycięstwie gospodarze zajmują 3 miejsce w tabeli 1 Ligi.