Soccer Barbershop Roker Zabrze vs Novichem

Soccer Barbershop Roker Zabrze
5 - 1

Ekstraklasa rozpędza się i nabiera rumieńców, szczególnie u ekip Soccer Barbershop Roker Zabrze i Novichem, które wygrały swoje pierwsze spotkanie. Pierwsza połowa nie dała nam tego czego oczekiwaliśmy, bo nie było to wyrównane 20 minut gry. Novichem niemrawe, spóźnione w obronie, niepewne w ataku zebrało 3 gole bez riposty. Kolejne minuty tylko wzmacniały Soccer Barbershop Roker Zabrze i budowało wizerunek ekipy, która powalczy o mistrza w tym sezonie. Dlatego trzeba trochę rozgrzeszyć Novichem, bo być może zmierzył się z najgorszym koszmarem, poza którym reszta spotkań może okazać się nadzwyczaj przyjemna. Końcowy wynik to 5-1 dla Soccer Barbershop Roker Zabrze co oznacza 9 punktów w tabeli po 3 kolejkach.