Express Heroes vs PwC SDC

Express Heroes
6 - 7

Spotkanie pomiędzy Express Heroes a PwC SDC, zapowiadało się jako rywalizacja zespołów, które na tym etapie sezonu zimowego Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, w tabeli dzielił zaledwie 1 punkt. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, w swoim poprzednim meczu podejmowali ekipę Keywords Studios. Zawodnicy Express Heroes pokonali wówczas swoich przeciwników w rozmiarach 7:2, co było dla nich drugim zwycięstwem z rzędu. Natomiast goście przed tygodniem, podejmowali drużynę Honeywell. Piłkarze PwC SDC zremisowali tamtą konfrontację 4:4, tracąc zwycięstwo w końcowych fragmentach spotkania. Rywalizacja dużo lepiej rozpoczęła się dla zawodników gości, którzy wyszli na prowadzenie już w 2 minucie, po bramce autorstwa Łukasza Raka. Natomiast już 60 sekund później, zawodnicy PwC SDC cieszyli się z drugiego trafienia, które zanotował Krystian Szober. Jednak dalsza część pierwszej odsłony była już bardziej wyrównana. Choć goście w pewnym momencie prowadzili już 3:1, to tuż przed końcowym gwizdkiem arbitra, zawodnicy Express Heroes zdołali doprowadzić do remisu. Bramki dla gospodarzy zdobyli Vitalii Pshenychnyi oraz Andrii Makoshko i przy zmianie stron widniał wynik 3:3. W drugą połowę znakomicie weszli piłkarze gospodarzy. Już w 27 minucie zawodnicy Express Heroes prowadzili 6:3, kontrolując przebieg boiskowych wydarzeń. Jednak wówczas za odrabianie strat zabrali się gracze PwC SDC. Goście na przestrzeni ośmiu minut, zaaplikowali rywalom 4 bramki, ostatecznie przechylając szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Zespół PwC SDC pokonał Express Heroes 7:6, co było jego czwartą wygraną w bieżących rozgrywkach.