Wunderman Thompson Technology vs Express Heroes

Wunderman Thompson Technology
3 - 8
Express Heroes

W lepszych nastrojach do spotkania pomiędzy Wunderman Thompson Technology a Express Heroes, przystępowali zawodnicy rozstawieni jako gospodarze. W poniedziałkowy wieczór zawodnicy Wunderman Thompson Technology, pokonali ekipę MRW w rozmiarach 7:3, co było ich drugą wygraną z rzędu. Natomiast goście w swoim poprzednim starciu, musieli uznać wyższość ekipy ArchiDoc, ulegając rywalom 1:8. Na początku meczu żadna z drużyn nie osiągnęła na placu gry znaczącej przewagi. Oba zespoły dochodziły do sytuacji bramkowych, jednak zarówno u gospodarzy jak i gości brakowało skuteczności. Impas w 10 minucie przełamał Vitalii Pshenychnyi wyprowadzając Express Heroes na prowadzenie. Ten sam zawodnik 120 sekund później dał swojej ekipie drugiego gola, budując tym samym bezpieczniejszą przewagę. Lecz jeszcze przed przerwą, zawodnicy Wunderman Thompson Technology zdołali strzelić gola kontaktowego, którego zanotował Adrian Rzepka i przy zmianie stron widniał wynik 1:2. Jednak w drugiej połowie to goście przejęli już inicjatywę na placu gry, cały czas utrzymując bezpieczną przewagę bramkową nad rywalami. Zespół Wunderman Thompson Technology uległ Express Heroes 3:8, ponosząc czwartą porażkę w tym sezonie.