Honeywell vs Wunderman Thompson Technology

Honeywell
2 - 2
Wunderman Thompson Technology

Mecz pomiędzy Honeywell a Wunderman Thompson Technology zapowiadał się bardzo interesująco. Goście nie wygrali jeszcze żadnego meczu w rundzie jesiennej i liczyli na przełamanie. Pierwsza połowa nie obfitowała w zbyt wiele sytuacji podbramkowych. Oba zespoły badały się i uważały przede wszystkim na to, żeby nie stracić gola jako pierwsi. Takie nastawienie utrzymało się do końca pierwszej połowy zakończonej wynikiem 0:0. Druga część spotkania przyniosła kompletną zmianę nastrojów. Drużyny ruszyły do ataku i co chwila padały groźne strzały na bramkę. Wynik otworzyli gospodarze w 24 minucie, a zaledwie chwilę później prowadzili już 0:2. Nie utrzymali jednak koncentracji w defensywie i pozwolili wyrwać sobie prowadzenie. Gospodarze nie ustąpili i trzy minuty przed zakończeniem spotkania zdobyli gola na wagę remisu. Honeywell po tym meczu zajmują 7 miejsce w tabeli II Ligi.