OTCF vs Sopra Steria

OTCF
1 - 2
Sopra Steria

Mecz pomiędzy OTCF a Sopra Steria, zapowiadał się niezwykle interesująco. Oba zespoły mogą pochwalić się zwycięstwami w dwóch pierwszych kolejkach rundy jesiennej 2 Ligi. Tym razem ktoś musiał zejść z boiska pokonany i przerwać swoją zwycięską passę. Spotkanie rozpoczęło się dość spokojnie, drużyny starały się grać podaniami i zaangażować w akcje wszystkich zawodników znajdujących się na boisku. Powolne ataki pozycyjne nie przynosiły jednak powodzenia i przez dłuższy czas utrzymywał się wynik remisowy. Wszystko wskazywało na to, że pierwsza połowa zakończy się bez goli, aż tu nagle w ostatniej akcji goście przeprowadzili skuteczny kontratak i wszyli na prowadzenie. Zaraz po golu wybrzmiał gwizdek sędziego. Druga połowa była bardzo zacięta a gospodarzom bardzo zależało na wyrównaniu. Jednak po zmianie stron to goście podwyższyli prowadzenie na 2:0, a z bramki cieszył się Ihor-Sviatoslaw Prykhodko. Choć zawodnikom OTCF udało zdobyć się gola kontaktowego w 37 minucie, nie starczyło im już czasu na to aby doprowadzić do wyrównania. Ostatecznie gospodarze ulegli zatem ekipie Sopra Steria 1:2.