30', 38', 39'
9Piotr Bryk 10', 39'
18', 25'
  13 11

Faworytem do zwycięstwa w starciu pomiędzy Soccer Barbershop Pryzmat Zabrze a AutoPartner, przed rozpoczęciem gry na murawie, był zespół rozstawiony w roli gospodarza. Przed tygodniem na inaugurację rozgrywek jesiennych 1 Ligi Sportowej Ligi Firm, piłkarze Soccer Barbershop Pryzmat Zabrze pokonali ekipę Cooler Club 13:1, zostając tym samym pierwszym liderem tabeli. Natomiast goście w ubiegły poniedziałek, musieli uznać wyższość zespołu Prestige, ulegając swoim rywalom 2:5. Już na początku tej rywalizacji, inicjatywę na placu gry przejęli gracze gospodarzy. Zawodnicy Soccer Barbershop Pryzmat Zabrze wyszli na prowadzenie w 5 minucie, a jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Karol Jakubczyk. Natomiast kilka chwil później było już 2:0 dla gospodarzy, a tym razem do siatki AutoPartner trafił Piotr Bryk. Przed przerwą 3 trafienia do puli bramkowej zespołu Soccer Barbershop Pryzmat dołożył jeszcze Dawid Jakubczyk i przy zmianie stron zawodnicy z Zabrza prowadzili już 5:0. Na początku drugiej odsłony obraz gry znacząco się nie zmienił. Już 5 minut po wznowieniu rywalizacji przez arbitra, gracze gospodarzy zdobyli kolejne dwie bramki, praktycznie przesądzając to, kto tego wieczoru zapisze na swoje konto 3 punkty. Choć piłkarze AutoPartner zdołali po przerwie dwukrotnie pokonać bramkarza przeciwników, nie byli w stanie nawiązać w tym spotkaniu równej walki z zespołem przeciwnym. Ostatecznie, po obfitującej w trafienia końcówce meczu, gospodarze pokonali ekipę AutoPartner 13:2, drugi raz w tym sezonie aplikując swoim przeciwnikom dwucyfrową liczbę goli.