OTCF vs Keywords Studios

OTCF
3 - 9
Keywords Studios

Zawodnicy Keywords Studios od początku rozgrywek radzą sobie świetnie i okupują pierwszą lokatę w ligowej tabeli. Nic takiego nie można powiedzieć o drużynie OTCF, która na półmetku sezonu zdołała uzbierać na swoim koncie jedynie trzy punkty. Nikt nie wygrał jeszcze żadnego meczu przed jego rozpoczęciem, dlatego gracze Keywords od pierwszego gwizdka próbowali udokumentować, że bycie w czołówce tabeli nie wzięło się z przypadku. Efektem starań było trzybramkowe prowadzenie zdobyte już w 6 minucie. Rywale próbowali nawiązać walkę, jednak gol Sebastiana Rojka z 10 minuty tylko na moment przerwał festiwal strzelecki, jaki urządzili sobie na boisku w Chorzowie piłkarze Keywords Studios. Cztery kolejne bramki, które wpadły na konto faworyta na przełomie połów dały ogromną przewagę i w zasadzie rozstrzygnęły wynik pojedynku. Do końca spotkania oba zespoły dołożyły po dwa trafienia, ostatecznie ustalając rezultat na 3-9. Keywords Studios po kolejnym przekonującym zwycięstwie, zajmuje pozycję lidera, a OCTF pozostaje na przedostatnim miejscu.