16', 28', 40'
6Sebastian Kanclerz 37'
22'
  9 8

Spotkanie pomiędzy Hirschvogel a Cooler Club, zapowiadało się jako konfrontacja zespołów, które w pierwszej kolejce sezonu wiosennego 1 Ligi Sportowej Ligi Firm poniosły porażki. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, przed tygodniem musieli uznać wyższość drużyny BMZ Poland, przegrywając 3:5. Natomiast goście w ubiegły czwartek ulegli ekipie Tenneco Gliwice, ponosząc porażkę w rozmiarach 2:11. Ten mecz był zatem doskonałą okazją dla obu zespołów, aby w szybki sposób zrehabilitować się po wcześniejszym niepowodzeniu. Konfrontacja rozpoczęła się od wyrównanej gry obu ekip. Zarówno gospodarze jak i goście, dobrze bronili dostępu pod własne pole karne, nie dopuszczając do zbyt wielu okazji strzałowych. Pierwsza bramka w tym starciu padła dopiero w 11 minucie, a na listę strzelców wpisał się gracz Hirschvogel – Przemysław Suszek. Po tym trafieniu gospodarze poszli za ciosem, kilka chwil później podwyższając prowadzenie na 2:0, a z gola tym razem cieszył się Piotr Panchyrz. Jednak jeszcze przed przerwą goście zdołali odpowiedzieć swoim rywalom. W 16 minucie Bartek Suszek strzelił bramkę kontaktową dla Cooler Club i przy zmianie stron widniał wynik 2:1. Jednak na początku drugiej odsłony, to goście ruszyli do zdecydowanej ofensywy. W ciągu 8 minut po przerwie, gracze Cooler Club zdobyli aż 4 bramki, budując pokaźną przewagę nad przeciwnikami. Choć zawodnicy Hirschvogel starali się jeszcze ratować wynik tej rywalizacji, nie byli w stanie przechylić szali wygranej na swoją korzyść. Ostatecznie po bardzo efektownej końcówce, piłkarze Cooler Club pokonali Hirschvogel 9:4, notując awans na 8 lokatę w tabeli.