1Bartosz Fira 33'
9Kamil Szydłowski 10', 22', 26', 28'
9', 26'
11Marcin Pieniążek 2', 9', 19', 23', 39'
10', 16', 18', 22', 24', 26', 38', 39'
3Mariusz Jędrzejczyk 16', 38'
6Krzysztof Konderla 13', 30'
2Paweł Ćmak 39'
4Kamil Musialik 19'
  20 15

Faworytem do zwycięstwa w starciu pomiędzy Duda Nasze Polskie a Honeywell, przed rozpoczęciem gry na murawie, była drużyna rozstawiona w roli gospodarza. Zawodnicy Duda Nasze Polskie po 9 seriach gier sezonu zimowego Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, zajmowali pierwszą lokatę w tabeli, mając na koncie komplet zwycięstw. Przed tygodniem gospodarze pokonali ekipę Novichem 14:1, jedynego gola tracąc w drugiej części meczu. Natomiast goście przystępowali do tego pojedynku, plasując się na 11 pozycji w stawce. W swoim poprzednim spotkaniu piłkarze Honeywell, ulegli ArchiDoc 3:11, co było dla nich siódmą porażką w bieżących rozgrywkach. Rywalizacja rozpoczęła się od zdecydowanej przewagi zawodników Duda Nasze Polskie. Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 2 minucie, po bramce którą zdobył Marcin Pieniążek. Kilka chwil później było już 2:0 dla piłkarzy występujących w czerwonych trykotach, a tym razem na listę strzelców wpisał się Michał Trześniewski. W pierwszej połowie gospodarze całkowicie zdominowali swoich rywali, regularnie powiększając swój dorobek bramkowy. Zawodnikom Honeywell udało się wprawdzie zdobyć gola, którego Oz Ozgur strzelił tuż przed przerwą, jednak przy zmianie stron goście przegrywali już 1:8. W drugiej połowie obraz gry na boisku się nie zmienił. Na murawie nadal dominowali piłkarze Duda Nasze Polskie, a goście co jakiś czas próbowali odgryzać się przeciwnikom. Ostatecznie po meczu obfitym w trafienia, gospodarze pokonali ekipę Honeywell w rozmiarach aż 20:3. Dzięki tej wygranej zespół Duda Nasze Polskie, na jedną kolejkę przed końcem rozgrywek, zapewnił sobie tytuł mistrzowski Ekstraklasy w sezonie zimowym 2022.