Honeywell vs ArchiDoc

Honeywell
3 - 11
ArchiDoc

Przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy Honeywell a ArchiDoc, trudno było jednoznacznie wskazać faworyta do zwycięstwa w tym pojedynku. Oba zespoły po 8 seriach gier sezonu zimowego Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, znajdowały się w dolnej części tabeli, przed tygodniem wysoko przegrywając swoje mecze. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, w ubiegły poniedziałek ulegli zespołowi Netology w rozmiarach 1:16, co było dla nich szóstą przegraną w bieżącej kampanii. Natomiast goście w swoim poprzednim starciu, musieli uznać wyższość ekipy Novichem, ponosząc porażkę 4:14. Rywalizacja rozpoczęła się od zdecydowanej przewagi piłkarzy ArchiDoc, którzy od pierwszych chwil po gwizdku arbitra, przystąpili do odważnych ataków. Goście wyszli na prowadzenie już w 2 minucie, po golu którego zdobył Tomasz Peteja. W kolejnych akcjach swoje trafienia notowali także Tomasz Krotofil oraz Daniel Długosz, już w 7 minucie dając swojemu zespołowi trzybramkową przewagę. Choć jeszcze w pierwszej części spotkania, Nabil Amrani dwukrotnie pokonał bramkarza ArchiDoc, to ostatecznie gospodarze schodzili na przerwę przy wyniku 2:6. W drugiej odsłonie obraz gry na murawie znacząco się nie zmienił. Przewagę na murawie nadal mieli goście i to oni sukcesywnie powiększali swoje prowadzenie. Choć piłkarze Honeywell, starali się po przerwie walczyć o jak najlepszy rezultat, nie byli w stanie tego wieczoru sięgnąć po 3 punkty. Ostatecznie gospodarze ulegli ekipie ArchiDoc w rozmiarach 3:11, spadając tym samym na 11 lokatę w tabeli.