3Maciej Kijas 31'
19Krzysztof Kuchta 18'
BRŁukasz Szargut
  6 5

Obie drużyny miały za sobą długą passę meczów bez zwycięstwa. KeyWords Studios, mimo kilku niezłych występów po drodze i dwóch remisów, nie wygrał od inauguracyjnej kolejki, Hisrchvogel sięgnął po pełną pulę tylko raz, w piątej serii gier w starciu z ArchiDoc. Bezpośrednia konfrontacja była więc szansą dla jednych i drugich na przełamanie. Mecz nie mógł lepiej ułożyć się dla graczy KeyWords Studios, którzy potrzebowali ledwie kilkunastu sekund by przeprowadzić skuteczną akcję i wyjść na prowadzenie. Zaczęli oni to spotkanie naprawdę z wysokiego C, bowiem ledwie po 5 minutach mieli już trzy bramki przewagi. Do końca pierwszej połowy padły później już tylko trzy gole, dwa dla formalnych gospodarzy i jeden dla gości, ale druga część gry to już popis skuteczności. Worek z bramkami w tej odsłonie meczu rozwiązał się na dobre – padło ich aż jedenaście. Najpierw KeyWords Studios w przeciągu pięciu minut czterokrotnie znalazł drogę do bramki rywali, a później ten wyczyn powtórzyli gracze Hirschvogel, którzy zdobyli cztery gole w… dwie minuty. Ostatecznie to gradobicie bramek zakończyło się wygraną tych pierwszych 11:6.