3Bartłomiej Latos 32'
6Rajmund Dobrek
1Bartosz Fira 39'
4Kamil Szydłowski 6', 9', 11', 29', 31', 32', 39', 40'
5', 13', 20', 24', 37'
2Marcin Pieniążek 5', 13', 19', 20', 37'
6', 29', 31', 40'
8Mariusz Jędrzejczyk 24'
11'
12Paweł Ćmak
11Kamil Musialik
  14 13

Faworytem do zwycięstwa w starciu pomiędzy Novichem a Duda Nasze Polskie, była drużyna rozstawiona w roli gościa. Przed tą serią gier Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, zawodnicy Duda Nasze Polskie zajmowali pierwszą pozycję w tabeli, mając na koncie komplet zwycięstw. Przed tygodniem goście pokonali ekipę FAMUR SA 9:3, większość bramek zdobywając w pierwszej części meczu. Natomiast gospodarze przystępowali do tego pojedynku, plasując się na 4 lokacie w stawce. W ubiegły poniedziałek zawodnicy Novichem, wygrali z zespołem ArchiDoc 14:4, co było ich szóstym zwycięstwem w rundzie zimowej. Rywalizacja rozpoczęła się od dość wyrównanej gry obu zespołów. Zarówno gospodarze jak i goście, starali się mądrze rozgrywać piłkę, posyłając prostopadłe podania do napastników. Jednak gdy w 5 minucie piłkarze Duda Nasze Polskie otworzyli wynik tego meczu, po golu autorstwa Marcina Pieniążka, wówczas to oni przejęli inicjatywę na placu gry. Już 60 sekund później drugiego gola dla gości strzelił Kamil Szydłowski, a w kolejnych minutach gracze występujący w czerwonych strojach dokładali kolejne trafienia. Przy zmianie stron zawodnicy Duda Nasze Polskie prowadzili już 7:0, praktycznie przesądzając już to, kto w tym spotkaniu zgarnie komplet punktów. W drugiej połowie przewaga gości nadal była widoczna. Piłkarze Duda Nasze Polskie sukcesywnie powiększali swoją przewagę, łącznie zdobywając aż 14 bramek. Natomiast gracze Novichem, zdołali w tym meczu strzelić jedynie gola honorowego, którego w 25 minucie zdobył Ksawery Winciersz. Dzięki tej wygranej, goście umocnili się na pozycji lidera tabeli Ekstraklasy SLF.