20Paweł Konopiński 5', 17', 27', 34'
19'
11Rafał Kowalski 8'
  9 7

Spotkanie pomiędzy Prestige a Novichem, zapowiadało się jako konfrontacja zespołów, które po 5 kolejkach sezonu zimowego Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, w tabeli dzieliła różnica zaledwie 3 punktów. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, w ubiegły poniedziałek ulegli ekipie FAMUR SA w stosunku 3:4, bramkę na wagę przegranej tracąc minutę przed końcem meczu. Natomiast goście przed tygodniem, pokonali drużynę Honeywell 7:2, co było dla nich piątym zwycięstwem w bieżących rozgrywkach. Rywalizacja rozpoczęła się od lepszej postawy zawodników Prestige, którzy w początkowej fazie spotkania, wykazywali większą inicjatywę w ofensywie. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 5 minucie, za sprawą bramki którą zdobył Paweł Konopiński, a kilka chwil później po golu Arkadiusza Matuszczyka, podwyższyli wynik na 2:0. W końcowych fragmentach pierwszej odsłony, gracze Prestige zdołali powiększyć swój dorobek bramkowy do 4 trafień. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się wynikiem 4:0, w ostatniej akcji przed zmianą stron, Rafał Chyra zdołał strzelić gola dla gości, dając im nadzieję na walkę w drugiej części gry. Jednakże po przerwie, to gospodarze nadal kontrolowali przebieg spotkania, wyprowadzając groźne ataki ze środkowej strefy boiska. Piłkarze występujący w czarnych strojach, sukcesywnie powiększali swój dorobek bramkowy, nie dopuszczając zbyt często rywali pod własne pole karne. Ostatecznie ekipa Prestige pokonała Novichem 9:2, awansując tym samym na drugą lokatę w tabeli.