LM Gliwice Rybnicka vs Lider Taxi

LM Gliwice Rybnicka
0 - 8
Lider Taxi

Tylko odważni mogą się pokusić o analizę przed meczem LM Gliwice Rybnicka vs Lider Taxi. Ta para jeszcze nie zaznała zwycięstwa w tym sezonie i na pewno coś w tej materii się zmieni po tym meczu. Szybkościowo Lider Taxi przeważało i to był pierwszy wniosek po kilkudziesięciu sekundach. Opóźnione reakcje LM Gliwice Rybnicka w środku pola i obronie skutkowały wpuszczaniem bramek, przy których można było zrobić nieco więcej. Wyniku pierwszej połowy pozazdrościłby Hubert Hurkacz bo w iście tenisowym układzie Lider Taxi wygrywał 6-0. Kolejne 20 minut nie opiewało w tak wiele emocji, raczej Lider Taxi korzystał z błędów rywali i inkasował zaliczki. Po tym spotkaniu sytuacja LM Gliwice Rybnicka mocno się komplikuje ale nic nie jest jeszcze przesądzone.