24Grzegorz Krakowiak 26'
5', 24'
4Zbigniew Kieromin
27Rafał Świętek 3', 19', 32', 37'
4', 10', 11', 15', 16', 34', 35'
  16 15

Gracze obu drużyn mogli być zadowoleni po swoich ostatnich występach. ZZG Mysłowice-Wesoła pokonał wysoko ESL Gaming, zdobywając po raz pierwszy w swojej krótkiej historii występów w SLF dwucyfrową liczbę bramek, z kolei Honeywell postawił się PACCOR, ulegając rywali w minimalnych rozmiarach. Tym razem defensywa formalnych gości padła znacznie szybciej. Jesienny debiutant już po pięciu minutach prowadził 3:0 i nawet stracona bramka nie wybiła zawodników w białych koszulkach z rytmu. Honeywell nie poszedł za ciosem, a kolejne trafienia były już autorstwa graczy ZZG Mysłowice -Wesoła. Co ciekawe, obie połowy zakończyły się dokładnie takim samym wynikiem – na osiem goli jednych, drudzy odpowiadali pojedynczą bramką. Wynik spotkania ustalił Rafał Świętek, który wykorzystał rzut karny efektowną panenką. Wraz z Danielem Kuligą, ten duet poprowadził swój zespół do kolejnego efektownego zwycięstwa i tym samym awansu na podium 2 Ligi.