Honeywell vs PACCOR

Honeywell
0 - 1
PACCOR

Obie drużyny zaciekle walczyły o każdy metr boiska, by zdobyć swoje pierwsze, upragnione punkty w tym sezonie. Początek starcia był dosyć wyrównany, obie strony potrafiły stworzyć klarowne sytuacje pod bramką przeciwnika, lecz zawodziła skuteczność. Z biegiem minut coraz częściej do głosu dochodzili zawodnicy PACCOR, lecz wynik w dalszym ciągu był równy. W ostatnich sekundach pierwszej minuty do rzutu wolnego podszedł Andrzej Kasperski, który przymierzył z dalekiej odległości i pokonał golkipera Honeywell! Paccor dzięki temu trafieniu prowadził po pierwszej odsłonie 1:0, co dodało im polotu w drugiej połowie. Po zmianie stron Honeywell starał się wyrównać, lecz za każdym razem piłka mijała słupek bramki przeciwników, bądź na posterunku stał bramkarz Paccor. Zawodnicy w białych strojach mieli jeszcze bardziej klarowne sytuacje, lecz i oni nie potrafili umieścić futbolówki w siatce. Ostatecznie po golu Kasperskiego to PACCOR zdobywa swoje pierwsze punkty, dzięki czemu ląduje na 8 miejscu w tabeli!