BMZ Poland vs PwC SDC

BMZ Poland
0 - 1

PWC SDC to jedna z najbardziej doświadczonych ekip w stawce i poważny kandydat do wywalczenia mistrzostwa 2 Ligi w obecnym sezonie. W pierwszej kolejce gracze tej drużyny wywiązali się z roli faworyta i pewnie ograli debiutujący PACCOR 3:0. Tym razem naprzeciwko mocnego rywala stanęli zawodnicy BMZ Poland, którzy przed tygodniem pauzowali i tym spotkaniem inaugurowali jesienne rozgrywki. O wyniku tego meczu zadecydowała jedna bramka, zdobyta w końcówce, co nie oznacza, że obie drużyny nie miały wcześniej swoich sytuacji. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando PwC SDC, ale faworyt mimo kilku okazji, nie zdołał przed przerwą wyjść na prowadzenie. Niewiele zabrakło by zemściło się to w drugiej odsłonie spotkania. Wówczas do głosu zaczął dochodzić BMZ Poland, który mógł otworzyć wynik meczu, ale na przeszkodzie stanął świetnie dysponowany bramkarz rywali. Decydująca o losach pojedynku okazała się końcówka meczu, kiedy to padł zwycięski gol autorstwa Marka Kozienia. Gracz PwC SDC precyzyjnym strzałem od słupka umieścił piłkę w bramce BMZ Poland, zapewniając swojej drużynie drugie zwycięstwo w sezonie.