OSOZ vs DPL

OSOZ
2 - 3
DPL

Znajdujący się na fali dwóch zwycięstw OSOZ podejmował walczącego z pechem zespół DPL. Obie strony zaczęły dość spokojnie, badając się wzajemnie. Z czasem do głosu coraz częściej dochodził DPL. W 11 minucie dobre podanie Majerczyka wykończył Pasternak, dzięki czemu zawodnicy w szarych koszulkach wyszli na prowadzenie. 5 minut później mieliśmy już 2:0 po bramce Horbaczewskiego. Zawodnicy OSOZ znaleźli się pod ścianą, a na przerwę schodzili bez żadnego trafienia. Po zmianie stron gracze w ciemnych trykotach ruszyli do ofensywy, lecz skuteczność zawodziła. W 30 minucie Arczyński trafił na 3:0. Od tego momentu coś ruszyło w szeregach OSOZ. Łukasz Kur kilkadziesiąt sekund później trafił po raz pierwszy dla swojej ekipy, a w 36 minucie gola kontaktowego zdobył Paweł Idziak. Końcówka była niezwykle emocjonująca, lecz wynik już się nie zmienił. Po bardzo ciekawym meczu DPL zdobywa swój pierwszy komplet punktów w tym sezonie!