Plastic Omnium vs Novichem

Plastic Omnium
4 - 2

Obie drużyny miały o co walczyć. Niewielkie różnice punktowe sprawiają, że każde zwycięstwo jest na wagę złota. Od początku spotkania obie ekipy walczyły o każdy metr boiska. Było prawie wszystko – zaangażowanie, walka, liczne sytuacje, parady bramkarskie – brakowało jedynie bramek. Pierwsza odsłona meczu zakończyła się bezbramkowym remisem, lecz pewnym było, że taki rezultat nie utrzyma się do ostatniego gwizdka arbitra. Chwilę po zmianie stron obie ekipy w końcu dały kibicom to, na co długo czekali. Wynik w 23 minucie otworzył Modelski, lecz chwilę później wyrównał Denis Przybyła. W 29 minucie ponownie Modelski wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Novichem ruszył do ofensywy, efektem czego była bramka wyrównująca w 37 minucie, a na listę strzelców ponownie wpisał się Przybyła. Końcówka należała jednak już do zawodników Plastic Omnium. W 39 minucie Seweryn Niesler zdobył gola na 3:2, a w ostatniej akcji meczu, wynik na 4:2 w rzucie karnym ustalił Adrian Modelski, a komplet punktów trafia na konto faworyta tego spotkania.