FAMUR SA vs Novichem

FAMUR
5 - 3

Już od pierwszych minut obie drużyny kipiały motywacją, dzięki czemu mecz oglądało się jeszcze przyjemniej. Wynik starcia już w 4 minucie otworzył Adam Kowalczyk. Biało-zieloni dążyli do zdobycia drugiego gola, lecz FAMUR z biegiem czasu coraz częściej dochodził do głosu. W 10 minucie Adam Wieczorek doprowadził do wyrównania. Końcówka pierwszej odsłony należała do zawodników w czarnych koszulkach. Na przełomie dwóch minut, na listę strzelców zdołał się wpisać Artur Skutnik oraz Janusz Woźniok, co pozwoliło zawodnikom FAMUR zejść na przerwę z dwubramkowym prowadzeniem. Po zmianie stron biało-zieloni dążyli do zdobycia gola kontaktowego, lecz brakowało im skuteczności oraz ostatniego podania. FAMUR nie osiadł na laurach. W 26 minucie znów dał o sobie znać Woźniok, który powiększył prowadzenie swojej drużyny. Chwilę później gola samobójczego zaliczył Paweł Krawczuk, lecz Novichem na 10 minut przed końcem wciąż znajdował się w kłopotliwej sytuacji i musiał gonić wynik – co tym razem mu się nie udało. Na dwie minuty przed ostatnim gwizdkiem sędziego, obie ekipy wymieniły jeszcze po jednym ciosie, a rezultat spotkania zamknął się przy stanie 5:3 dla zespołu FAMUR, który zasłużenie zdobywa komplet punktów.