Eco Dla Firm vs PwC SDC

Eco Dla Firm
3 - 5
PwC SDC

Dobra postawa graczy PwC SDC w drugiej fazie sezonu sprawiła, że zespół ten stał się murowanym kandydatem do wygrania Grupy 7-12, ale niespodziewana wpadka z FAMUR SA nieco skomplikowała sprawę. Zespół nadal był liderem stawki, ale nie miał marginesu błędu w ostatniej kolejce przeciwko Eco Dla Firm, które miało przed spotkaniem tyle samo punktów w tabeli, co rywal. Początek meczu nie przyniósł wielu okazji z obu stron, a kiedy już któraś drużyna stanęła przed szansą na otwarcie wyniku, to brakowało celności. Ciekawie zaczęło się robić w okolicy piętnastej minuty meczy, gdy Nikos Jańczak nieszczęśliwe skierował piłkę do własnej bramki. Rehabilitacja przyszła błyskawicznie, gdyż ten sam zawodnik w pierwszej akcji po wznowieniu gry pokonał tym razem bramkarza rywali. PwC SDC jeszcze przed przerwą wyszło na prowadzenie, ale z kolei Eco Dla Firm lepiej rozpoczęło drugą odsłonę spotkania i wynik nadal pozostawał sprawą otwartą. Decydujące o losach meczu okazały się minuty po pół godzinie gry. Wówczas PwC SDC najpierw odzyskało jednobramkową przewagę, a następnie powiększyło ją wyprowadzając zabójcze kontry. Gol Eco Dla Firm, zdobyty tuż przed końcem meczu, nie mógł już wpłynąć na ostatecznie rozstrzygnięcie. PwC SDC kończył zatem rozgrywki, wygrywając Grupę 7-12, z kolei ich ostatni rywal w sezonie uplasował się ostatecznie na 3 miejscu.