Netology vs JAREMAR

Netology
3 - 4
JAREMAR

Ostatni tydzień rozgrywkowy staje się faktem i dochodzimy do decydujących spotkań, po których już nic nie będzie takie samo. Na pierwszy ogień na boisku numer 1 w poniedziałek wyszły ekipy JAREMAR i Netology. Różnice punktowe w tabeli są na tyle niewielkie, że tu wszystko może się jeszcze wydarzyć. Zespół JAREMAR wyszedł na prowadzenie 2-0, do gry w pierwszej połowie zdążyli się jeszcze załapać piłkarze Netology odrabiając część strat. W drugiej połowie obie drużyny szły łeb w łeb, taka niezwykle wyrówana batalia miała miejsce na naszych oczach. Pod koniec przy wyniku 3-3 wydawało się, że miejsca i czasu zostało tylko na jedną bramkę, więc jeśli któryś zespół pokusi się jeszcze na atak to będzie to cios decydujący. Taką próbę wystosował JAREMAR i skutecznie po raz kolejny w tym sezonie wygrali ważne starcie. Przy odrobienie szczęścia i potknięciach rywali w tabeli udało się ostatecznie zespołowi JAREMAR stanąć na najniższym stopniu podium.