25', 26'
28'
18Adam Borowski 6', 38', 39'
  10 10 1

Mecz pomiędzy OEX MerService a FAMUR SA, zapowiadał się jako rywalizacja zespołów, które w poprzedniej serii gier sezonu letniego Sportowej Ligi Firm, ponosiły porażki. Zawodnicy rozstawieni w roli gospodarzy, w ubiegły poniedziałek musieli uznać wyższość PwC SDC, ulegając swoim przeciwnikom w rozmiarach 2:5. Natomiast goście w poprzednim pojedynku, podejmowali drużynę Eco Dla Firm. Piłkarze FAMUR SA przegrali tamto starcie 5:10, większość bramek tracąc już w pierwszej połowie meczu. Gracze gości do rywalizacji z zespołem OEX, przystępowali w pięcioosobowym składzie, już przed rozpoczęciem gry, znacznie komplikując sobie możliwość walki o punkty. Gospodarze z przewagą jednego zawodnika, od początku meczu zdecydowanie ruszyli do ataku. Dobrze operując piłką w środku pola, zamknęli przeciwników na ich połowie, szukając dogodnej okazji do strzału. Pierwsza bramka dla gospodarzy, padła już w 4 minucie gry, a z trafienia cieszył się Szymon Janik. Natomiast już dwie minuty później, było 2:0 dla zawodników OEX MerService, a tym razem gola zanotował Michał Majewski. Pierwsza część meczu należała zdecydowanie do gospodarzy, którzy zdobyli w niej jeszcze dwie bramki. Po zmianie stron, obraz rywalizacji się nie zmienił. Nadal na placu gry przeważali piłkarze w niebieskich strojach, czyhający na kolejne bramki. Choć na przestrzeni pełnych 40 minut, gościom pomimo braku jednego zawodnika, udało się zdobyć 4 gole, było to zbyt mało, aby zagrozić dobrze dysponowanym rywalom. Ostatecznie po obfitej w trafienia końcówce meczu, OEX MerService pokonał FAMUR SA 10:4. Zawodnikiem spotkania został wybrany Michał Majewski, który zdobył dla zwycięskiej ekipy 3 bramki i zanotował 4 asysty.