Cooler Club vs DPL

Cooler Club
0 - 2
DPL

Obie drużyny spotkały się ze sobą już po raz drugi w obecnych rozgrywkach. W pierwszym meczu padł remis 2:2 i jak czas pokazał tych straconych punktów zabrakło DPL by awansować do Grupy 1-6. Z drugiej strony wówczas to Cooler Club prowadził 0:2 i dał sobie wydrzeć zwycięstwo w ostatniej akcji spotkania, zatem jedni i drudzy mogli mieć poczucie, że mają ze swoim rywalem rachunki do wyrównania. Oba starcia łączy jedna kwestia – DPL strzelał bramki w ostatniej jego fazie, w obu przypadkach drugiego gola dokładał tuż przed końcowym gwizdkiem arbitra, z tym, że za drugim razem zdobywał bramki przy bezbramkowym remisie, a nie w momencie gdy musiał gonić wynik. Rezultat 0:0 utrzymywał się bardzo długo, obie drużyny miały swoje okazje, choć mecz nie obfitował w dużą ilość sytuacji strzeleckich. W drugiej połowie coraz groźniej atakował DPL, ale gdy na pięć minut przed końcem pojedynku nie wykorzystał “setki” mogło się wydawać, że lepszej sposobności do otwarcia wyniku już będzie. A jednak tym razem powiedzenie o niewykorzystanych sytuacjach nie sprawdziło się i dwie kolejne kontry tego zespołu okazały się już skuteczne. DPL zachował zatem pozycję lidera, potwierdzając zwyżkę formy i zwraca uwagę fakt, że w ostatnich trzech meczach stracił on tylko jednego gola.