Netology vs Freshmed

Netology
2 - 5
Freshmed

Freshmed błyskawicznie, bo już po pierwszej kolejce spotkań po podziale grup, został samodzielnym liderem Grupy 1-6 i również tydzień później wzorowo wywiązał się z roli faworyta, odnosząc kolejne zwycięstwo. O ile przeciwko JAREMAR-owi kluczowa była druga połowa, gdy gracze w czarnych koszulkach odrabiali straty, o tyle tym razem szybko ułożyli sobie mecz po swojej myśli. Ponownie kluczową rolę odegrał Mateusz Majchrzak, który najpierw otworzył wynik meczu, a następnie dołożył kolejne trafienie, zdobywając chyba jednego z najłatwiejszych goli w życiu. W międzyczasie na listę strzelców wpisał się również Wojciech Zagórski, ale także Netology nie skończyło pierwszej odsłony spotkania z zerową zdobyczą. Po niesamowitym zamieszaniu pod bramką rywala, gola do szatni zdobył Marcin Płonka i to nie był koniec emocji w tym meczu. Po przerwie Netology złapało kontakt z przeciwnikiem, ale Freshmed postawił kropkę nad “I” dwoma kolejnymi trafieniami, choć gdyby zamiast w poprzeczkę piłka trafiła do bramki faworyta przy wyniku 2:4, końcówka mogłaby być dla lidera jeszcze nerwowa. Ostatecznie niespodzianki nie było. Freshmed zrobił kolejny krok w stronę mistrzostwa i jeśli za tydzień pokona wicelidera Prestige, tytuł będzie już na wyciągnięcie ręki.