OEX MerService vs Eco Dla Firm

OEX MerService
7 - 3
Eco Dla Firm

Faworytem do zwycięstwa w starciu pomiędzy OEX MerService a Eco Dla Firm, przed rozpoczęciem spotkania, wydawali się być gracze rozstawieni w roli gospodarzy. Piłkarze OEX w fazie zasadniczej sezonu letniego Sportowej Ligi Firm, przegrali zaledwie jedno spotkanie, prezentując na boisku dobry poziom sportowy. Przed tygodniem gospodarze pokonali ekipę Honeywell aż 41:1, ustalając tym samym nowy rekord pod względem ilości zdobytych bramek, w jedynym meczu w rozgrywkach SLF. Natomiast goście przed tygodniem, podzielili się punktami z zespołem Capgemini, po wysokim remisie 4:4. Mecz zgodnie z przewidywaniami lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy od pierwszych minut ruszyli do ataku. Piłkarze OEX starali się wymieniać szybkie podania pomiędzy kolejnymi zawodnikami, w błyskawiczny sposób przenosząc ciężar gry pod pole karne rywali. Pierwsza bramka w tej konfrontacji padła już w 3 minucie, a gola dającego prowadzenie ekipie OEX zdobył Wojciech Wójcik. Po upływie zaledwie 5 minut, gospodarze podwyższyli prowadzenie na 2:0, za sprawą trafienia Szymona Janika. Po utracie drugiego gola, do odważniejszych ataków ruszyli goście, co przyniosło im trafienie kontaktowe w 12 minucie gry, którego autorem był Marcin Łukomski. Jednak w pierwszej części meczu, to do gospodarzy należało ostatnie słowo. Zawodnicy OEX w ciągu ostatnich 5 minut pierwszej połowy, przeprowadzili szturm na bramkę rywali, zdobywając przed przerwą jeszcze 4 bramki, praktycznie przesądzając o końcowym rozstrzygnięciu tej rywalizacji. Choć w drugiej połowie spotkania, gracze Eco Dla Firm zdołali zdobyć jeszcze 2 gole, było to za mało na świetnie dysponowanych tego wieczora rywali. Ostatecznie OEX MerService pokonał Eco Dla Firm 7:3, odnosząc drugą wygraną z rzędu.