BMZ Poland vs Plastic Omnium

BMZ Poland
4 - 2
Plastic Omnium

Zawodnicy Plastic Omnium stali przed dużą szansą, bo w przypadku wygranej z BMZ Poland i odrobinie szczęście mogliby awansować do kolejnej fazy rozgrywek ,gdzie graliby o 7 miejsce. Kilka elementów musiałoby się tu spiąć, dodatkowo rywal, BMZ Poland jak do tej pory zaznał wyłącznie samych porażek. BMZ Poland od pierwszej minuty chciało coś sobie udowodnić, bo jak nie teraz to nie wiadomo jaka okazja byłaby lepsza. Pierwsze 20 minut było pod ich dyktando, gdzie udało się wyjść na prowadzenie 2-0. Przy zdobyciu gola na 3-0 poczuli się chyba zbyt pewnie, bo Plastic Omnium zaczął wykorzystywać swoje szanse i starał się jeszcze zawalczyć o remis. Nie było daleko, bo doprowadzili do stanu 3-2. BMZ Poland zrobiło to czego nie potrafili w poprzednich spotkaniach, czyli ucieli wszelkie spekulacje i postawili kropkę nad i 4 bramką. W związku z tym plany Plastic Omnium są nieaktualne, a obie drużyny spotkają się raz jeszcze w kolejnej fazie rozgrywek, w której może będzie im nieco prościej grając z zespołami o zbliżonym dorobku.