OSOZ vs FAMUR SA

OSOZ
4 - 6
FAMUR

Smak porażki w sezonie letnim jest już znany zespołom OSOZ i Famur SA, które tego wieczoru będą się mierzyć ze sobą. Mówi się, że jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz. Dlatego sprawą otwartą jest to jak oba zespoły będą dobre po 3 kolejce spotkań grupy B. Na prowadzenie wyszedł jako pierwszy Famur SA, po podwyższeniu na 2-0 czujność delikatnie się poluzowała. Zdołali to wykorzystać rywale i jeszcze przed przerwą wyrównali stan rywalizacji. Druga połowa należała wyłącznie do ekipy Famur SA zarówno w wyniku jak i w obrazie spotkania. Zespół ten w poniedziałek dysponował nieco lepszą precyzją gry, miał więcej pomysłów i śmielej podchodził do działania. Wynik końcowy 5-2 na korzyść Famur SA oznacza ich pierwszą w sezonie wygraną, a dla OSOZ popadniecię w nieregularność, co jest dużym bólem głowy, bo trudno przewidzieć na jaki swój dzień trafią w 4 tygodniu spotkań.