16', 17', 26'
44Łukasz Rak 2', 9', 16', 25'
2', 11', 38', 36'
  16 15

Po ostatnim zwycięstwie, zawodnicy PwC po raz kolejny zamierzali wywieźć ze Stadionu Śląskiego komplet punktów, udowadniając tym samym, że pierwszy mecz sezonu był tylko falstartem. W starciu z Honeywell byli zdecydowanym faworytem. Od pierwszych minut czerwoni ruszyli na przeciwnika – i bardzo dobrze weszli w ten mecz, bowiem już po 2 minutach było 2:0 po bramkach Szczotki oraz Raka. Honeywell w pierwszej odsłonie tylko dwukrotnie zagroziło bramce przeciwnika, a ich strzały mijały słupek przeciwnika, bądź leciały w sam środek bramki. PwC powiększyło swój dorobek bramkowy do 6 trafień w pierwszej odsłonie, a na listę strzelców wpisał się Jakub Ryłko oraz wyżej wspomniany Łukasz Rak, który skompletował hat – tricka. Po zmianie stron byliśmy świadkami kanonady pod bramką Honeywell. Czerwoni systematycznie trafiali do siatki, a licznik zatrzymał się na 16 trafieniach. Honeywell niestety nie zdołało tego dnia pokonać golkipera przeciwników, tym samym po 40 minutach gracze PwC cieszyli się z kompletu punktów.