PwC SDC vs COLDGROUP

4 - 3
COLDGROUP

Obie ekipy przegrały swoje pierwsze starcia, stąd spodziewaliśmy się walki do ostatniej minuty o komplet punktów. Widowisko nie zawiodło. Zawodnicy PwC szybko zrobili to, czego brakowało im w starciu z OEX – szybko strzelona bramka w 2 minucie przez Krystiana Szobera pozwoliła im się cieszyć z prowadzenia… tylko na 5 minut, bowiem w 7 minucie wyrównał Gałęziowski. Mecz był niezwykle wyrównany, obie drużyny często stwarzały zagrożenie pod bramką przeciwnika, lecz brakowało wykończenia. W 13 minucie Radosław Podgórski wyprowadził swój zespół na prowadzenie, którego COLDGROUP do przerwy już nie oddał. Po zmianie stron czerwoni ruszyli do ofensywy, wyraźnie podrażnieni widmem kolejnej porażki. Już kilkadziesiąt sekund po rozpoczęciu drugiej odsłony, Dawid Pawlicki zdobył drugiego gola dla swojej ekipy. Remis długo nie widniał na tablicy, chwilę później Adrian Szczech pokonał golkipera PwC, tym samym znów na prowadzeniu był COLDGROUP. W 31 minucie Tomasz Raszpunda trafił na 3:3, dzięki czemu końcówka zapowiadała się niezwykle emocjonująco. W 34 minucie Dawid Pawlicki znów odnalazł się pod bramką przeciwnika, a jego gol na 4:3 był tym decydującym, i to zawodnicy w czerwonych koszulkach cieszyli się z pierwszego w tym sezonie kompletu