9Bartosz Stolarski 6', 10', 16', 32', 37'
77Mateusz Majchrzak 6', 10', 12', 13', 25'
8', 10', 28', 39'
  18 16

Zdecydowanym faworytem tego spotkania był wicelider Ekstraklasy sezonu Zima 2020. Freshmed, który w ubiegłym sezonie stracił punkty tylko dwa razy, rozwiązał worek z bramkami już w szóstej minucie. Od tego momentu średnio co minutę wpadała kolejna bramka. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:0. Po zmianie stron Freshmed dołożył kolejne sześć trafień. Mogło być ich więcej, jednak ze strzałami piętką bramkarz Honeywell dawał sobie doskonale radę. Poza tym, gdyby nie hart ducha i chęć do gry zawodników Honeywell, wynik mógłby być znacznie wyższy. Jednak wyczyn Freshmedu zasługuje na uznanie, ponieważ aż dwóch zawodników zdobyło manitę – Bartosz Stolarski i Mateusz Majchrzak, z czego ten drugi dołożył do tego jeszcze cztery asysty.