Plastic Omnium vs Prestige

Plastic Omnium
4 - 4

Starcie Plastic Omnium i Prestige to jedno z tych spotkań wobec których można było mieć już pewne przewidywania. Głównie z uwagi na pierwszy tydzień rozgrywkowy, który dla ekipy Prestige był bardzo szczęśliwy, a dla Plastic Omnium wręcz przeciwnie. Od prowadzenia rozpoczął Plastic Omnium, zanim się obejrzeli sędzia spotkania wpisywał na listę dwoje strzelców Prestige. Do przerwy nic już się nie zmieniło, lecz druga część gry dała nam już wiele emocji. Najpierw zawodnicy Plastic Omnium zdołali wrócić do remisu, gdzie wszystko zaczynało się od zera, potem swoje kilka minut chwały miał ponownie Prestige strzelając 2 bramki. Wydawało się, że ten mecz zmierza w wiadomym kierunku, ale ostatnie skrawki energii Plastic Omnium wystarczyły by zaskoczyć nas wszystkich i odrobić po raz kolejny straty. Jeszcze jedna bramka Prestige załatwiłaby sprawę a tak do końca wiarę w odwrócenie losów mieli rywale i na swoje szczęście po raz kolejny coś sobie udowodnili. Wynik 4-4 oznacza, że żadna z ekip nie może się jeszcze szczycić prowadzeniem w lidzę ale daje znak, że na razie wygląda to dla nich całkiem nieźle.