COLDGROUP vs Netology

COLDGROUP
4 - 6
Netology

Mecz pomiędzy COLDGROUP a Netology, zapowiadał się jako starcie zespołów, które w tabeli 2 Ligi Sportowej Ligi Firm o miejsca 1-4, dzielił zaledwie jeden punkt. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, po dobrym początku sezonu zimowego, w ostatnich tygodniach przegrali dwa kolejne spotkania. Przed tygodniem piłkarze COLDGROUP ulegli ekipie OSOZ 6:10, większość bramek tracąc w drugiej połowie tamtego starcia. Natomiast goście w dwóch poprzednich pojedynkach, wywalczyli 4 „oczka”. W poniedziałkowym starciu zawodnicy Netology, podzielili się punktami z drużyną Novichem po remisie 4:4, kluczowe bramki tracąc w ostatnich minutach spotkania. Mecz rozpoczął się od dobrej i dynamicznej gry obu zespołów. Zarówno gospodarze jak i goście, starali się dokładnie rozgrywać piłkę w środkowej strefie boiska, płynnie przechodząc z obrony do ataku. Pierwszy gol w tej konfrontacji padł po upływie 5 minut, a jako pierwszy z trafienia cieszył się piłkarz Netology – Artur Bialik. Po tej bramce do błyskawicznego wyrównania doprowadzili gracze COLDGROUP, trafiając już po upływie zaledwie dwóch minut. Gola na remis dla gospodarzy, zdobył Adrian Szczech. Już minutę później ten sam gracz, cieszył się ze swojego drugiego trafienia, wyprowadzając tym samym swój zespół na prowadzenie 2:1. Przed przerwą obie ekipy zdobyły po jeszcze jednym golu i przy zmianie stron widniał wynik 3:2. Druga połowa niefortunnie zaczęła się natomiast dla graczy gospodarzy. W 21 minucie bramkę samobójczą zdobył Tomasz Tomczyk, dając gościom remis 3:3. W drugiej odsłonie z minuty na minutę, coraz większą przewagę na placu gry przejawiali zawodnicy Netology, którzy wykorzystywali błędy w obronnym ustawieniu przeciwników. Ostatecznie COLDGROUP uległ Netology 4:6, ponosząc swoją trzecią porażkę z rzędu. Natomiast goście dzięki wygranej, zbliżyli się do lidera tabeli na odległość zaledwie 3 „oczek”.