OEX MerService vs Capgemini

OEX MerService
2 - 1

Pewny piątego miejsca na koniec sezonu zespół Capgemini zamierzał z przytupem zamknąć rundę jesienną zwycięstwem z OEX, jednocześnie rewanżując się na nich za porażkę sprzed miesiąca. Gracze w niebieskich trykotach celowali jednak w powtórzenie wyniku z 28 października, wówczas wygrali 5:3. Od początku obie ekipy walczyły jak równy z równym, akcje toczyły się w środku pola, a większość ofensywnych akcji kończyła się na linii obronnej przeciwnika. Pojedyncze zrywy nie przynosiły skutków w obu zespołach, a do przerwy utrzymał się bezbramkowy rezultat. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, jednak z biegiem czasu większe zagrożenie stanowili zawodnicy OEX, jednak brakowało im skuteczności. To samo widzieliśmy po stronie Capgemini, gdy już udało im się znaleźć pod bramką rywala, piłka bardzo często mijała linię końcową boiska. Przełamanie nastąpiło w 28 minucie, gdy Mariusz Dziubek z bliskiej odległości zamienił stały fragment gry na bramkę dla swojego zespołu. W 35 minucie Dariusz Włoch podwyższył prowadzenie na 2:0 po doskonałym strzale pod poprzeczkę. Gdy wydawało się, że nic już się nie wydarzy, w 39 minucie gola kontaktowego zdobył Dawid Zatorski, lecz czasu na wyrównanie już nie było. Ostatecznie OEX po raz kolejny pokonuje Capgemini, tym razem 2:1.