KPMG vs MRW

KPMG
1 - 3
MRW

Faworytem starcia był zespół MRW, który przoduje w tabeli o miejsca 11-15 trzeciej ligi, jednak KPMG nie zamierzało się poddawać. Od początku mecz był dosyć wyrównany, jednak z biegiem minut coraz więcej sytuacji mieli zawodnicy w pasiastych strojach. Niebiescy starali się kontrować, lecz gdy już udawało im się przebrnąć przez defensywę MRW, to brakowało skuteczności. Przeciwnik również w pierwszej odsłonie wyszedł z rozregulowanym celownikiem, przez co na nieszczęście kibiców do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis. Druga odsłona ku uciesze wszystkich przyniosła już to – na co czekali fani – gole. W 23 minucie Artur Marek otworzył wynik spotkania, co dodało im wiatru w żagle. Niespełna 60 sekund później za ciosem poszedł Mariusz Grochowski, przez którego Tomala po raz kolejny wyjmował piłkę z siatki. Ale na tym nie koniec emocji! W 29 minucie Rafał Słoboda precyzyjnym strzałem pokonał golkipera KPMG, ustalając wynik na 3:0. Jeszcze na kilka minut przed końcem graczom w niebieskich strojach udało się zdobyć honorowe trafienie, którego autorem był Marek Bartecki, lecz to było wszystko, co mogli zrobić tego dnia przy dobrej dyspozycji golkipera faworytów. MRW wygrywa 3:1, kończąc sezon na 11 miejscu w tabeli, a KPMG melduje się na przedostatniej pozycji.