PwC SDC vs Rockwell Automation

5 - 5
Rockwell Automation

To spotkanie miało być dla Rockwell Automation momentem przełamania po trzech porażkach z rzędu. W związku z tym żółto-czarni wyszli na ten mecz w bojowych nastrojach. Jednak jako pierwszy do bramki trafił ich przeciwnik – PwC SDC. Mimo to już dwie minuty później ponownie mieliśmy remis. Obie drużyny szły łeb w łeb, ani na chwilę nie dając odskoczyć przeciwnikowi na więcej niż dwie bramki. Na przerwę z jednobramkową zaliczką schodził Rockwell Automation. Po zmianie stron jednak walka zagorzała na nowo. PwC między 31 a 35 minutą zdobył aż trzy bramki, które pozwoliły mu wyjść na prowadzenie. To tylko podziałało na żółto-czarnych jak płachta na byka. Tuż przed końcowym gwizdkiem, Piotr Zieliński, pięknym strzałem, którego nie powstydziłby się jego imiennik, ustalił wynik spotkania na 5:5.