Raben Logistics Chorzów vs PwC SDC

Raben Logistics Ruda Śląska
5 - 7
PwC SDC

Spotkanie pomiędzy drużynami Raben Logistics Chorzów a PwC SDC, zapowiadało się jako mecz zespołów, które w ostatniej serii gier sezonu jesiennego Sportowej Ligi Firm, nie wygrywały swoich pojedynków. Drużyna rozstawiona w tej rywalizacji w roli gospodarzy, przed tygodniem podzieliła się punktami z ekipą Auroland, po remisie 3:3. Natomiast goście w swoim ostatnim meczu ulegli ekipie Inmedium.pl, w stosunku 2:4. Mecz od pierwszych minut rozgrywany był w dobrym tempie. Zawodnicy obu zespołów szybko wymieniali piłkę między sobą, budując składne akcje. Pierwsza bramka w spotkaniu padła w 7 minucie, a gola dającego prowadzenie graczom Raben Logistics zdobył Daniel Kostros. Na to trafienie bardzo szybko odpowiedzieli natomiast goście, którzy już po upływie 3 minut doprowadzili do wyrównania. Gola dającego remis zdobył Krzysztof Kruszewski. Po tej bramce do bardziej ofensywnej gry przeszli piłkarze PwC, którzy w przeciągu kolejnych 7 minut zdobyli 3 bramki, znacząco oddalając się z wynikiem od przeciwników. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:4, z coraz wyraźniejszą przewagą gości. Jednak początek drugiej odsłony należał do zawodników z Chorzowa, którzy starali się gonić wynik. Po 3 zdobytych golach, przy zaledwie jednej bramce po stronie PwC, gospodarze doprowadzili do remisu 5:5 w 34 minucie gry. Jednak końcówka spotkania ponownie należała do gości, którzy w ostatnich minutach zapewnili sobie zwycięstwo. Ostatecznie Raben Logistics Chorzów, po szybkim i obfitym w trafienia meczu, uległ PwC SDC 5:7.